You are currently viewing Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna…”

Jan Twardowski

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Publicznej Szkole Podstawowej w Jedlni odbyło się w atmosferze pożegnania odchodzącej na emeryturę Pani Dyrektor Lidii Połeć.

W ponad 200 – letniej historii szkoły Pani Lidia Połeć zapisała się 45 – letnim stażem pracy, w którym funkcję dyrektora pełniła przez 27 lat. Uroczystość pożegnania, to chwile wielkich wzruszeń, podziękowań, życzeń, które na ręce pani dyrektor złożyli: wójt gminy Pionki – p. Mirosław Ziółek, kierownik  GZOiW w Pionkach  – p. Małgorzata Warchoł oraz  Inspektor do spraw kadr  – p. Katarzyna Konopska, przedstawiciele Rady Pedagogicznej: p. Iwona Droździkowska i p. Robert Lubczyński, przewodnicząca Rady Rodziców – p. Katarzyna Waszczak wraz z Radą Rodziców oraz Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Zuzanna Potacka i Kacper Hyży.

Droga Pani Dyrektor!

Życzymy wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia i czasu na realizację własnych pasji i marzeń, by czas ocalił od zapomnienia wspólnie spędzone chwile, przedeptane ścieżki”, wspólne radości, a czasem i smutki. Dziękujemy za  owocną, sumienną i pełną oddania pracę, z prośbą o zachowanie nas w sercu i pamięci.

Koleżanki i koledzy Publicznej Szkoły Podstawowej w Jedlni im. Władysława Jagiełły

[peg-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/105597228932295714170/albumid/6570651777699050785?alt=rss&kind=photo” ]