Turniej Tenisa Stołowego w Gimnazjum

Gminny Turniej w tenisie stołowym odbył się w szkole w Jedlni, w którym drużyny: chłopców, jak też dziewcząt zajęły I miejsca i wywalczyły awans do etapu międzygminnego. W turnieju międzygminnym – który również rozegrany został w naszej szkole – obydwie drużyny zajęły ponownie I miejsce i awansowały do Finału Powiatu w Tenisie Stołowym w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Finał Powiatu Turnieju Tenisa Stołowego odbył się w szkole w Jedlińsku dnia 12 marca. Na tym etapie drużyny: chłopców, jak i dziewcząt uzyskały II miejsca i dzięki temu awansowały do etapu międzypowiatowego.

Drużyna chłopców składa się z: Wojtka Kapusty, Kamila Słomki oraz Pawła Jaśniewskiego. Natomiast drużyna dziewcząt składa się z Pauliny Jemioł, Katarzyny Jemioł oraz Klaudii Zawadzkiej. Opiekunem drużyn jest pan Łukasz Wrochna.

Finał etapu Międzypowiatowego Turnieju Tenisa Stołowego  odbędzie się w kwietniu w szkole w Jedlińsku. Należy zauważyć, że jest to bardzo wysokie osiągnięcie, na szczeblu międzypowiatowym. Dlatego serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i jesteśmy z nich dumni,że prezentują tak wysoki poziom gry w tenisa stołowego i życzymy im sukcesów w dalszych rozgrywkach.

Tekst: Olga Wróbel.

Zdjęcia: Adrianna Machnio