Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Bombka bożonarodzeniowa’’

W dniu 10 grudnia 2015r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ,,Najpiękniejsza bombka bożonarodzeniowa’’. Konkurs kierowany był do uczniów klas O – VI. Do organizatorów wpłynęło 140 bombek. Autorzy prac wykazali się dużą pomysłowością. Różnorodność i oryginalność technik wykonania sprawiły, że wybór najciekawszych prac nie należał do łatwych. Po długich analizach i burzliwych dyskusjach komisja w składzie: wicedyrektor –  p. D. Jelińska, p. K. Nowak, p. M. Dąbrowska przyznała 40 pierwszych miejsc i 100 wyróżnień.

Laureaci konkursu:

Gabriela Wasiak

Milena Pierzchała

Zofia Bil

Wiedząc jak ważne jest dla dzieci docenienie ich trudu, uczestnicy konkursu uhonorowani zostali dyplomami, książkami, upominkami świątecznymi i słodyczami. Należy podkreślić fakt, iż dyplomy zostały ufundowane przez Radę Rodziców, a wszystkie nagrody książkowe przez p. Pawła Deję i p. Leszka Rejmera, za co serdecznie dziękujemy.

Podziękowania należą się również młodym artystom za udział w konkursie oraz ich rodzicom.

Organizatorzy konkursu: Bożena Kiraga, Bernarda Wasiak

Tekst: Bernarda Wasiak