Przesunięcie odjazdów autobusu szkolnego od 17.09.2018 r.

Przesunięcie odjazdów autobusu szkolnego od 17.09.2018 r.

Z dnim 17.09.2018 r, ulegają zmianie godziny odjazdów porannego kursu autobusu szkolnego. Zmiana ta jest spowodowana ryzykiem niedowiezienia uczniów do szkoły na godz. 8:00 w okresie zimowym.

Harmonogram od 17.09.2018 r

Kursy autobusu pn. – pt. pn. – cz. pt.
trasa do szkoły ze szkoły ze szkoły
ADOLFIN 6:55 13:40 12:45
SOKOŁY 7:00    
ŻDŻARY 7:05    
JEDLNIA 7:15    
 
BRZEZINY 7:15 14:35 13:40
JEDLNIA KOL. 7:25    
STOKI 7:30    
JAROSZKI 7:35    
ZADOBRZE 7:40    
 
ADOLFIN 8:25 15:05 14:35
SOKOŁY 8:30    
ŻDŻARY 8:35    
Close Menu
Zamknij panel