You are currently viewing “Kibicuj z klasą” – wyjazd na mecz piłkarski Legii

“Kibicuj z klasą” – wyjazd na mecz piłkarski Legii

28 września 2018 roku, uczniowie z naszej szkoły, interesujący i fascynujący się piłką nożną, pod opieką P. Łukasza Wrochny i P. Grzegorza Amanowicza, wybrali się na mecz : Legia Warszawa vs Arka Gdynia, który rozgrywany był na stadionie Legii w Warszawie.

Spod szkoły wyruszyliśmy o godzinie 17:00. Kiedy już dojechaliśmy na miejsce, z niecierpliwością oczekiwaliśmy na pierwszy gwizdek. Po rozpoczęciu meczu cała grupa dzielnie kibicowała gospodarzom spotkania. W czasie przerwy mieliśmy możliwość złapania piłek z autografami piłkarzy Legii. Dwóm szczęśliwcom z naszej szkoły udało się je zdobyć. Po około 90 minutach ciężkiej walki, nasi faworyci zremisowali z Arką Gdynią 1:1.

Przed wyjazdem z Warszawy nie mogło zabraknąć wizyty w McDonald’s. Około 1:30  zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domu.