You are currently viewing Basia i Ja – przedszkolak w kinie

Basia i Ja – przedszkolak w kinie

W dniu 10 października 2019 r. przedszkolaki, pod opieką pań: Jolanty Gałeckiej, Anety Wojdat i Katarzyny Pawłowskiej, po raz pierwszy wspólnie wybrały się do kina.

Dzieci od rana z niecierpliwością czekały na wyjazd autobusem do Radomia, gdzie w MCSW Elektrownia, w ramach programu NHEF, obejrzały film animowany ,, Basia”.

Basia to bystra pięcioletnia dziewczynka, tytułowa bohaterka książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Oglądając zestaw filmów, przenieśliśmy się do świata codziennych przygód dziewczynki. Razem z Basią poznaliśmy jej rodzinę, przyjaciół, wybraliśmy się do przedszkola, do zoo i na wycieczki. Przekonaliśmy się, jakie radości i smutki towarzyszą codziennie małej bohaterce.

Przedszkolaki, radosne, uśmiechnięte i bogatsze o nowe doświadczenia i przeżycia, wróciły do szkoły. Kolejny wyjazd do kina za miesiąc!

Tekst: Aneta Wojdat