Kadra kierownicza

Dyrektor
Grzegorz Amanowicz

amanowicz.grzegorz@jedlnia.edu.pl

Wicedyrektor
Danuta Jelińska

jelinska.danuta@jedlnia.edu.pl

Zespół przedmiotów humanistycznych

Małgorzata Brodowska

j. polski
brodowska.malgorzata@jedlnia.edu.pl

Marta Rusek

religia
rusek.marta@jedlnia.edu.pl

Monika Błędowska

j. polski
bledowska.monika@jedlnia.edu.pl

Robert Lubczyński

historia, wos, wdż
lubczynski.robert@jedlnia.edu.pl

Renata Pająk

j. polski, historia, religia
pajak.renata@jedlnia.edu.pl

Zespół przedmiotów matematyczno-przyrodniczych

Małgorzata Gonciarz

matematyka, informatyka, technika
gonciarz.malgorzata@jedlnia.edu.pl

Urszula Róg

matematyka, fizyka
rog.urszula@jedlnia.edu.pl

Marzenna Sałbut

geografia, przyroda, wf
salbut.marzenna@jedlnia.edu.pl

Dorota Błazik

biologia, chemia
blazik.dorota@jedlnia.edu.pl

Zespół języków obcych

Agnieszka Wróbel

j. angielski
wrobel.agnieszka@jedlnia.edu.pl

Daniel Ignasiak

j. angielski
ignasiak.daniel@jedlnia.edu.pl

Justyna Mich

j. niemiecki
mich.justyna@jedlnia.edu.pl

Zespół wychowania fizycznego i przedmiotów artystycznych

Justyna Hyży

wf, edb
hyzy.justyna@jedlnia.edu.pl

Małgorzata Wrona

muzyka, plastyka
wrona malgorzata@jedlnia.edu.pl

Zespół nauczania początkowego

Kiraga Bożena

nauczanie początkowe
kiraga.bozena@jedlnia.edu.pl

Bernarda Wasiak

nauczanie początkowe
wasiak.bernarda@jedlnia.edu.pl

Aleksandra Siewierska

nauczanie początkowe
siewierska.aleksandra@jedlnia.edu.pl

Iwona Droździkowska

nauczanie początkowe
drozdzikowska.iwona@jedlnia.edu.pl

Zespół wychowania przedszkolnego

Urszula Węgrzynowska

wychowanie przedszkole
wegrzynowska.urszula@jedlnia.edu.pl

Monika Dąbrowska

wychowanie przedszkolne
dabrowska.monika@jedlnia.edu.pl

Jolanta Gałecka

wychowanie przedszkolne
galecka.jolanta@jedlnia.edu.pl

Pozostali pracownicy pedagogiczni

Katarzyna Nowak

Pedagog, Bibliotekarz, doradztwo zawodowe
nowak.katarzyna@jedlnia.edu.pl

Aneta Wojdat

nauczyciel świetlicy szkolnej
wojdat.aneta@jedlnia.edu.pl

Close Menu

123

Zamknij panel