Turniej tenisa stołowego 2018

2018 turniej tenisa stołowego 0020W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła była po raz szósty gospodarzem Międzygminnego Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody otworzyła pani dyrektor Lidia Połeć życząc wszystkim jak najlepszych wyników oraz przekazała informację, że dwie najlepsze drużyny awansują do Finału Powiatu.
W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła drużyna z naszej szkoły w składzie: Magdalena Sztyber, Kamila Hyży, Emilia Baran.

II miejsce Myśliszewice.
III miejsce PG Suskowola
IV miejsce PG Jedlnia Letnisko.

2018 turniej tenisa stołowego 0021W kategorii chłopców uczniowie naszej szkoły uplasowali się na IV miejscu, drużyna w składzie: Jakub Smagowski, Paweł Desput, .

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy. Wyżej wspomniany Finał Powiatu odbędzie się dnia 19 marca 2018r. o godzinie 9.00 w Jedlińsku. Życzymy dalszych sukcesów.

Galeria zdjęć - klik