„Pisanka wielkanocna” - rozstrzygnięcie konkursu

2018 Pisanka wielkanocna 0001Dnia 22 marca 2018r. nastąpiło w naszej szkole rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ” Pisanka wielkanocna” przeznaczonego dla uczniów klas 0 - IV.
Konkurs miał na celu:
- pobudzenie inwencji twórczej, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień artystycznych dzieci z klas 0 – IV,
- kształtowanie aktywnej i twórczej postawy wobec tradycji kulturowej związanej z obrzędami okresu Wielkiej Nocy,
- prezentację pisanek wielkanocnych jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej.2018 Pisanka wielkanocna 0002
Na konkurs wpłynęło 70 pisanek . Przy wyborze najładniejszej pracy szczególną uwagę zwracano na: oryginalność pomysłu, estetykę wykonania, kolorystykę oraz wykorzystanie naturalnych materiałów.
Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców i sponsorów.
Pozostałym uczestnikom konkursu wręczone zostały upominki – podziękowania za uczestnictwo w konkursie.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy twórczej inwencji i pomysłowości oraz dziękujemy za udział w konkursie oraz zaangażowanie.

Galeria zdjęć - klik